Яблучний пленер – 2021

//Яблучний пленер – 2021
Это мероприятие прошло.
Над парком у Національному музеї Г.С. Сковороди линуть аромати достиглих яблук, смачного варення з антонівки; звучить веселий гамір над Сонячною галявиною – це зібралися школярі із Харкова та вихованці Валківської школи мистецтв на Яблучний пленер – 2021.
Учасники брали участь в інтелектуальній програмі «Яблуко пізнання», свою спритність виявили у розвагах «Котилося ябко», у проведенні майстер-класу українського танцю. У майстер-класі із приготування лінивих вареників брали активну і дівчатка, і хлопці. Майстер-клас із розпису глиняних півників провела членкиня національної спілки майстрів Олена Тимошенко.
Втомлені, але щасливі школярі залишали привітну території музею, яка буде чекати нового щедрого урожаю та розумних і допитливих гостей.