Шукання. Виставка колажів

/Шукання. Виставка колажів
Загрузка Мероприятия
Это мероприятие прошло.

3 8 листопада по 2 грудня відвідувачі можуть побачити виставку робіт студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв «ШУКАННЯ. Кожен бачить істину по-своєму»

ШУКАННЯ.
Кожен бачить істину по-своєму

Григорій Сковорода слідом за Платоном говорив: «У істини проста мова». Однак для того, щоб усвідомити цю простоту в епоху постправди ми маємо відійти від стереотипів і спробувати подивитись на світ по-новому. І тоді він підкидає нам знаки й дає мудрі підказки через речі, здається, найнесподіваніші.
Виставка «Шукання. Кожен бачить істину по-своєму» представляє інтерпретацію афоризмів Сковороди студентами Харківської державної академії дизайну і мистецтв.
І хоч кожен з учасників обрав для себе окремий вислів, роботи об’єднані в цілісні серії. Виконані в різних техніках, вони близькі за графічною мовою, колористикою, композицією.
Мудрі вислови Сковороди постають у несподіваних композиціях зі повсякденних речей, знятих «одним кадром», у техніці колажу, аплікації тощо. Це додає творам «сковородинівського» духу, натуралістичності та живості. Незамулений погляд молодих дизайнерів вихоплює можливість інтерпретації висловів сучасною графічною мовою. І кожен знаходить власні нюанси та акценти у висловлюваннях філософа

 

Авторський колектив:

кафедра графічного дизайну, ІІ курс, группа ГД-1,
керівник Величко Надія Вікторівна

Автори робіт:

Ярослава Бірюкова
Анна Бут
Марія Гулька
Єлизавета Кулікова
Тетяна Павлова
Дар’я Шебалдіна