Фестиваль «Сад пісень Сковороди»

//Фестиваль «Сад пісень Сковороди»
Это мероприятие прошло.

11 вересня 2021 року в селищі Бабаї Харківської області відбувся щорічний фестиваль «Сад пісень Сковороди»

Звичайно ж, колектив Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди не міг лишитись осторонь.
Захід розпочався з урочистого покладання квітів до бюсту Григорія Сковороди біля Бабаївського Палацу культури, де виголосив промову голова Бабаївської селищної ради Олександр Мороз.
Біля Сковородинівського джерела грали музики й читали проникливі вірші поети. А на Грушевій галявині вирувало музичне дійство за участі почесних гостей та артистів із різних областей.
Учасники фестивалю та його відвідувачі мали змогу ознайомитись з виставкою та сувенірною продукцією Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди та взяти участь в інтелектуальних іграх.