Брендбук «Світ Сковороди»

для Мінкульту та Держмистецтв

Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди  тріумфує від таких приємних новин.

Все більше і більше шириться в народі любов та пошана до Григорія Сковорода,
мислителя світого рівня, що торував шлях до сьогодення.

Національна компанія «Світ Сковороди», 6 лютого у Києві представила офіційну айдентику, підготовлену до 300-річчя від дня народження визначного українського філософа та письменника Григорія Сковороди.

Олександр Ткаченко наголосив, що всі заплановані заходи до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, дасть можливість кожному з нас зануритися в його світ знову і завдяки проєкту «Skovoroda Today» стати також учасником процесів.

Айдентику розробив переможець конкурсу МКІП — комунальна агенція Postmen у партнерстві з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем.

Більше про брендбук проєкту можна дізнатися на сайті МКІП та Держмистецтв, де він доступний для використовування державними та приватними ініціативами, що присвячені 300-річчю філософа.

#КреативнаУкраїна

#Сковорода300

 

 

 

 

 

21 лютого — День рідної мови. Велет українського духу Григорій Варсава Сковорода був предтечею формування української літературної мови, торуючи шлях І. Котляревському та Т. Шевченку. Пропонуємо до перегляду відеоскрайбінг у техніці аплікацій.

 

 

 

 

 

21 лютого відзначається Всесвітній день екскурсовода. Вітаємо колег, які свої знання передають туристам, знайомлять їх з історичною спадщиною нашого краю.

Юна харків’янка Анастасія Суховєєва взяла участь у міському конкурсі «Шляхами Григорія Сковороди» і перемогла. Вітаємо Анастасію та запрошуємо до Національного музею Григорія Сковороди широкий загал відвідувачів.

 

 

 

 

 

16 лютого була започаткована Всеукраїнська акція до «Дня Єднання». Вся Україна в цей день продемонструвала свою єдність. Національний музей Григорія Сковороди теж не залишився осторонь.

Під синьо-жовтим прапором ростуть наші діти, під синьо-жовтим прапором працює Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, синьо-жовтий прапор символізує об’єднання Української держави.

Разом — ми сила!

 

#UAразом